Realizacje

Sztachety metalowe

tło
Prezentujemy wybrane ogrodzenia z wykorzystaniem sztachet metalowych Hanbud. Znajdą tutaj Państwo zarówno nowoczesne, jak i klasyczne realizacje. Jak widać, produkt nadaje się do montażu pionowego, poziomego, jak też dwustronnego. Sztachety metalowe można łączyć z innymi materiałami wykorzystywanymi do budowy ogrodzeń – kamieniem, betonem czy klinkierem. Poniższe przykłady stanowią dobrą inspirację i z pewnością pomogą Wam stworzyć wymarzony projekt ogrodzenia. Nasi klienci wykazują się często dużą pomysłowością w realizacji ogrodzeń i sami jesteśmy pod wrażeniem niektórych pomysłów.
Zatem skorzystaj ze zdjęć, przedstawiających nasze poprzednie realizacje. Wtedy przekonasz się, jak różnorodne efekty mogą stworzyć metalowe sztachety. W końcu każde ogrodzenie czy brama prezentuje się zupełnie inaczej. Poza tym wykonane przez nas płoty z metalowych sztachet mają nowoczesne i oryginalne kształty, wielkości spełniające potrzeby naszych klientów czy proste lub zaokrąglone wykończenia. Właśnie z tego powodu bez problemu stworzymy dla Ciebie ogrodzenia ze sztachet ułożonych pionowo lub poziomo. Połączysz też je z innymi materiałami – betonem, drewnem bądź kamieniem. Nasi klienci skorzystali już z takich rozwiązań, a ich zadowolenie, pozytywne opinie oraz przedstawione fotografie, to najlepszy dowód na to, że nasze sztachety to doskonały wybór także dla Ciebie!

Model

Astra

Układ pionowy

dwustronny bezprzęsłowy

Model

Sigma

Układ pionowy

dwustronny

Model

Polo

Układ pionowy

dwustronny

Model

Emka

Układ pionowy

dwustronny

Model

Standard

Układ pionowy

dwustronny

Model

Estetic

Układ pionowy

jednostronny

Prezentujemy Państwu szeroki wachlarz sześciu wzorów metalowych sztachet, dostępnych w dziewięciu kolorach. To rozwiązanie doskonale zastępuje drewniane sztachety i jest od nich trwalsze. Dodatkowo metalowe sztachety nie wymagają corocznej konserwacji, są łatwiejsze i zdecydowanie tańsze w utrzymaniu. Wykonujemy je z najwyższej jakości stali ocynkowanej, która następnie jest obustronnie powlekana powłoką poliestrową. Produkujemy je na wymiar, według indywidualnego zamówienia klienta. Posiadamy też w sprzedaży wszelkie dodatkowe akcesoria do ich montażu, czyli słupki, profile i wkręty. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnicie sobie Państwo nowoczesne, atrakcyjne i niezwykle trwałe ogrodzenie, które cieszyć będzie przez długie lata.
Brama czy ogrodzenie to integralna część domu, a wręcz jego wizytówka. Dlatego już od wielu lat produkujemy metalowe sztachety, które są dopasowane do różnych stylów budynków. Nasi klienci uzyskują takie efekty dzięki bogatej palecie kolorów. Po prostu zapewniamy sztachety w wielu ciekawych odcieniach brązu, szarości oraz czerni. Dzięki temu bez problemu sprawiamy, że domy stają się bardziej nowoczesne, minimalistyczne czy klasyczne. Dodatkowo wrażenie to potęgują poszczególne wzory metalowych sztachet. W końcu to właśnie one łagodzą uzyskany efekt lub jeszcze mocniej wzmacniają współczesny charakter płotu. Po prostu zyskujesz wspaniałą wizytówkę z dodatkowymi elementami ozdobnymi, bądź tworzysz bardziej surowy charakter. Wystarczy, że postawisz na odpowiednie projekty ogrodzeń metalowych. Wtedy z powodzeniem dołączysz do grona naszych klientów, którzy postawili na wykonane przez nas sztachety!

Wysoka jakość wykończenia, a także ciekawy i wyróżniający się wygląd – właśnie tym charakteryzują się wykonane przez nas bramy czy ogrodzenia. Po prostu wykorzystane metalowe sztachety odznaczają się oryginalnym stylem. Dzięki temu możliwe było maksymalne dopasowanie ich kształtu, koloru czy wielkości do wymagań klientów. Sprawiło to, że oferowane przez nas produkty dotarły już do wielu zakątków Polski lub Europy. Poza tym produkcja sztachet jest nadzorowana i wykonywana przez doświadczonych specjalistów. Dlatego masz pewność, że otrzymasz naprawdę solidny produkt, który posłuży Ci przez wiele lat! Oprócz tego wykonane przez nas ogrodzenia ze sztachet metalowych są maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb czy wyobrażeń. Szczególnie widać to na zdjęciach, przedstawiających dotychczasowe realizacje. Zainspiruj się zaprezentowanymi realizacjami i wybierz metalowe sztachety, które są najlepiej dopasowane nie tylko do Twojego gustu, ale również do stylu budynku. W takim przypadku będziesz zadowolony zarówno ze współpracy z nami, jak i z przygotowanych przez nas sztachet.