Gdzie kupić| Sieć sprzedaży

Kontakt z handlowcem

Województwa wschodnie - Jarosław j.klekotko@hanbud-dachy.pl
609 898 444
Województwa zachodnie - Wiesław w.klimczak@hanbud-dachy.pl
724 585 444

Znajdź najbliższego dystrybutora lub instalatora:

Loading

Zostań partnerem

Oferta dla producentów i dystrybutorów ogrodzeń

Poznaj atrakcyjne warunki finansowe, pakiety startowe, darmowe próbniki i wiele innych korzyści bez żadnych zobowiązań.

    Dane kontaktowe
    Administratorem Danych Osobowych podanych w Formularzu w rozumieniu Ogólnego Rozporządzenia w zakresie ochrony danych osobowych (RODO) jest HANBUD sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku Podlaskim, ul. Brańska 153. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych oraz prawo ich poprawiania. Pełną klauzulę informacyjną o któej mowa w art. 13 ww. rozporządzenia można uzyskać na stronie internetowej : www.hanbud-dachy.pl

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Hanbud sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku Podlaskim, ul. Brańska 153, 17-100 Bielsk Podlaski. Powyższa zgoda ma charakter dobrowolny i może być w każdym czasie cofnięta.

    *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hanbud sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przez mnie w Formuarzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Hanbud sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r. (Dz. U z 2020 r., poz. 344 t.j.)

    ×