O firmie

logo Hanbud

Firma Hanbud

Najważniejsze fakty o firmie HANBUD DACHY

Hanbud – trwałość na długie lata!!!

Firma HANBUD od powstania pomaga w budowie marzeń o własnym domu. Początkowo jako dystrybutor materiałów budowlanych, a od 2006 roku jako producent. Od tego czasu sukcesywnie wzbogacamy nasz asortyment i wprowadzając nowe linie technologiczne do produkcji blachodachówek, paneli dachowych na rąbek oraz blach trapezowych,staliśmy się czołowym producentem wyrobów stalowych w Polsce.

Obecnie nasza oferta zawiera ogrodzenia przemysłowe i posesyjne,profile konstrukcyjne oraz profile do suchej zabudowy. Produktami naszej firmy są również metalowe sztachety (Standard, Emka, Estetic, Sigma, Astra i Polo) będące alternatywą do tradycyjnych drewnianych sztachet oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe. Dzięki rosnącemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować innowacje, takie jak nasze produkty z linii Revolution.

Metalowe sztachety to innowacyjny produkt, który pozwoli uzyskać elegancki i estetyczny wygląd posesji. Ten wybór zapewni poczucie bezpieczeństwa i prywatności Państwa rodzinie oraz najbliższym. Nasze materiały oraz systemowe rozwiązania pomogą w szybkim montażu nowego ogrodzenia. Natomiast zaoszczędzony czas będą państwo mogli przeznaczyć dla rodziny. Brak potrzeby konserwacji i corocznego malowania sztachet sprawi, że prezentowane ogrodzenie nie tylko będzie się wyróżniać na tle innych, ale także pozwoli na oszczędności w domowym budżecie.

tło

Hanbud jest czołowym producentem sztachet metalowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

hanbud chmurka z tekstem
Hanbud brand hero
hanbud motto
przesło ze sztachet Hanbud
przesło ze sztachet Hanbud
Hanbud brand hero

Kontakt

Siedziba firmy w Bielsku Podlaskim

ul. Brańska 153,

17-100 Bielsk Podlaski

 

Tel.: 85 730 94 08

Tel.: 85 730 93 68

Tel.: 607 35 77 35

email:

NIP: 5432188243

REGON: 385461607

tło
Oddział firmy w Białymstoku

Kuriany 114

15-588 Kuriany

 

Tel.: 605 431 444

email:

tło

Produkujemy ogrodzenia metalowe, odznaczające się oryginalnym wyglądem, a także dopasowaniem do wielu stylów budynków – nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych, a nawet skandynawskich. Ogromna w tym zasługa szerokiej palety kolorystycznej. W końcu to właśnie ona sprawia, że sztachety metalowe nabierają zupełnie nowej energii, a przy tym prezentują się dokładnie tak, jak chcesz. Projektowanie ogrodzenia rozpocznij od wyboru odpowiedniej kolekcji, wzoru, szerokości i rozmiaru sztachet. Następnie przejdź do właściwego koloru – nowoczesnej szarości czy klasycznego brązu, a może do drewnopodobnej wersji. Wtedy z łatwością przekonasz się, jak nasze produkty przybierają indywidualny charakter. Po prostu od lat dbamy o to, aby sztachety metalowe były maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Jednocześnie oferowane przez nas produkty stanowią doskonałą wizytówkę każdego budynku – nie tylko domów jednorodzinnych, ale też punktów usługowych czy handlowych.

Doświadczony producent ogrodzeń metalowych

Działamy na rynku już od 25 lat, a w tym czasie nie tylko rozwinęliśmy swoją ofertę, ale przede wszystkim zaczęliśmy produkować własne sztachety metalowe. Po prostu w tym czasie wyszliśmy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, a w konsekwencji wiemy, że otrzymujesz od nas produkty, maksymalnie spełniające wymagania. Poza tym od rozpoczęcia naszej działalności stopniowo rozszerzamy zakres oferowanych usług. Tylko jedna rzecz nie zmieniała się od początku naszego istnienia, czyli dbałość o każdy detal, bo wiemy, że tylko trwałość, solidność oraz ciekawy styl Cię zadowolą. Dlatego korzystamy z nowoczesnych maszyn, bo to właśnie one pozwalają nam uzyskać odpowiednie kształty, rozmiary oraz kolory sztachet. Jako producent ogrodzeń metalowych zatrudniamy ponad 200 pracowników, a przy tym stworzyliśmy park technologiczny, co gwarantuje Ci produkty wysokiej jakości. Dlatego zaufaj naszemu doświadczeniu, postaw na produkt polskiej marki i ciesz się unikalnym ogrodzeniem.

Sztachety i przęsła metalowe wysokiej jakości

Zawsze dbamy o to, aby produkty sygnowane naszą marką odznaczały się solidnością i trwałością. Właśnie z tego powodu tworzymy sztachety metalowe, które otrzymują aż 10-letnią gwarancję. Już teraz nie musisz obawiać się o ich konserwację czy też o ich malowanie. Oferowane przez nas sztachety czy przęsła metalowe są tak wytrzymałe nie tylko ze względu  na nowoczesną technologię, wykorzystywaną w trakcie ich produkcji. Znaczenie mają również stosowane przez nas materiały. Wybieramy tylko najlepszej jakości ocynkowaną stal, a dodatkowo pokrywamy ją specjalną warstwą ochronną. Dzięki temu ogrodzenia metalowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne typu śnieg, deszcz, słońce czy wiatr. Po prostu dbamy o to, aby płot, zbudowany z wyprodukowanych przez nas sztachet nie zawiódł Cię, tylko zachwycał swoją solidnością. Dlatego koniecznie skontaktuj się z nami, a wtedy przekonasz się, że warto wybrać sprawdzonego, polskiego producenta.