sztacheta Astra

Sztacheta Astra

Sztachety metalowe

Specyfikacja techniczna
Wysokość profilu (mm) 13
Szerokość użytkowa (mm) 91
Maksymalna zalecana długość elementu (mm) 2000
Minimalna długość elementu (mm) 500
Zakończenie proste lub okrągłe

Kolorystyka
RAL 8017 PS, RAL 7016 PS, NBW 73 Kolorystyki

Przykład przęsła metalowego z wykorzystaniem sztachet metalowych Astra. Układ jednostronny pionowy z wąskimi odstępami pomiędzy sztachetami. Więcej możliwości konfiguracji w zakładce Przęsła

przęsło ze sztachetami pionowymi
Sprawia to, że doskonale imitują one drewniane sztachety. Dzięki temu ogrodzenie jest nie tylko trwałe, ale i bardzo estetyczne. Ogromną zaletą tego typu ogrodzeń jest brak potrzeby ich corocznego odnawiania i konserwacji, co czyni je bardzo łatwymi w utrzymaniu.
Oferowane przez sztachety Astra to nowoczesny wybór, który doskonale dopasuje się do wielu budynków. W końcu sprawdzą się nie tylko w przypadku ozdobnych bądź bardziej minimalistycznych płotów przy domu jednorodzinnym. To również dobra opcja, jeżeli chcesz ogrodzić przestrzeń wokół punktu usługowego lub handlowego. Po prostu różnorodność kolorów sprawia, że te sztachety są tak uniwersalne. Dlatego z łatwością pomogą Ci uzyskać wymarzony efekt, podkreślą styl przestrzeni i zapewnią wymarzone bezpieczeństwo.
tło

Powłoki i kolorystyka

NBW 73

Ciemny dąb

mat

RAL 8017 PS

Czekoladowy

połysk

RAL 7016 PS

Antracyt

połysk

Materiały do pobrania

Instrukcja przechowywania

Instrukcja montażu

Zobacz inne modele

sztachet metalowych

Sztacheta Sigma

Sztacheta Emka

Sztacheta Estetic

Sztacheta Standard

Sztacheta Polo

Sztacheta Astra

tło
Matowe, delikatnie połyskujące lub drewnopodobne – u nas nie musisz myśleć o kompromisach, bo z łatwością wybierzesz ogrodzenie dopasowane do wyglądu budynku. W ten sposób sztachety Astra zachwycą Cię nie tylko swoim subtelnym wyglądem, ale również swoją szerokością, która tak dobrze imituje drewno. Gdy połączysz ich strukturę i delikatny wzór z odpowiednim kolorem, to na pewno uzyskasz wymarzony efekt. W końcu takie sztachety sprawdzą się nie tylko w przypadku klasycznych domów, ale również tych bardziej nowoczesnych czy nawet minimalistycznych. Wystarczy, że postawisz na odpowiedni kolor lub wykończenie. Szczególną popularnością cieszą się warianty przypominające drewno w różnych odcieniach brązu. Ciekawą opcją są też grafitowe bądź lekko szare sztachety. Wybierz wariant dla siebie i ciesz się z oryginalnie prezentującego się ogrodzenia!
Wysoka jakość to podstawa solidnego ogrodzenia. Właśnie z tego powodu zapewniamy Ci dostęp do sztachet wykonanych z dbałością o każdy detal. Ogromna w tym zasługa ocynkowanej stali, wzmocnionej dodatkową warstwą ochronną. Sprawia to, że sztachety metalowe w modelu Astra będą z powodzeniem służyły przez wiele lat. W tym czasie zachwycisz się nie tylko ich nienagannym stylem, ale też łatwością konserwacji i niską ceną użytkowania. Po prostu sztachety naszej firmy zapewnią Ci wygodę, wspaniały wygląd oraz jakość, na którą zasługujesz. Tego oczekujesz od płotu? Zatem zdecyduj się na model Astra!