sztacheta Standard

Sztacheta Standard

Sztachety metalowe

Specyfikacja techniczna
Wysokość profilu (mm) 18
Szerokość użytkowa (mm) 115
Maksymalna zalecana długość elementu (mm) 2000
Minimalna długość elementu (mm) 500
Zakończenie proste lub okrągłe

Kolorystyka
RAL 8017 PS, RAL 8017 PM, RAL 8019 PM, RAL 9005 PM, RAL 7016, RAL 7016 PS, NBW 74, NBW 73, Alucynk Kolorystyki

Przykład przęsła metalowego z wykorzystaniem sztachet metalowych Sigma. Układ jednostronny pionowy z wąskimi odstępami pomiędzy sztachetami. Więcej możliwości konfiguracji w zakładce Przęsła

wyróżnia innowacyjny, nowoczesny kształt, którego doskonałe profilowanie zapewnia wyjątkową sztywność. Gwarantuje to odporność na wiatr i inne czynniki mechaniczne.
Nasze sztachety gwarantują sporą ilość istotnych korzyści. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, że zostały one starannie wyprofilowane, aby ostatecznie były odpowiednio sztywne i stabilne. Jednak to nie wszystko, gdyż model Standard to synonim nowoczesności, ale też elegancji i minimalizmu. Kiedy postawisz na niego, szybko przekonasz się, że Twoje ogrodzenie będzie wyglądało naprawdę nowocześnie i stylowo. Znakomicie dopasujesz je zarówno do domów zaprojektowanych w sposób tradycyjny, jak i nowoczesny.
Oferowane przez nas sztachety cechują się wyjątkową trwałością. Kiedy zainwestujesz pieniądze w model Standard, zyskasz pewność, że jest on odporny na najpopularniejsze zagrożenia, takie jak działania mechaniczne, ale też na warunki atmosferyczne, np. na silny wiatr. Wybierz ogrodzenie, z którego będziesz mógł korzystać przez wiele lat bez obawy o korozję czy zużycie.
tło

Powłoki i kolorystyka

NBW 74

Jasny dąb

fakturowany połysk

NBW 73

Ciemny dąb

mat

RAL 8017 PS

Czekoladowy

połysk

RAL 9005 PM

Czarny

mat

RAL 8019 PM

Ciemny brąz

mat

RAL 8017 PM

Czekoladowy

mat

RAL 7016 PM

Antracyt

mat

RAL 7016 PS

Antracyt

połysk

Materiały do pobrania

Instrukcja przechowywania

Instrukcja montażu

Zobacz inne modele

sztachet metalowych

Sztacheta Sigma

Sztacheta Emka

Sztacheta Estetic

Sztacheta Standard

Sztacheta Polo

Sztacheta Astra

tło
Możesz zyskać u nas pełen zestaw, składający się ze słupków, poprzeczek, łączników oraz wkrętów, dzięki któremu bez problemu zamontujesz ogrodzenie przed Twoim domem. Zawsze udostępniamy szczegółową instrukcję w formie tekstowej, graficznej, a czasem także wideo. Dzięki temu samodzielny montaż sztachet staje się naprawdę szybki i łatwy dla każdego. Dlatego też już teraz skontaktuj się z nami, aby zyskać ogrodzenie, które Ci się opłaca i spełnia wszystkie Twoje wymagania wizualne i praktyczne.
Model Standard wyróżnia się minimalistycznym, ale bardzo estetycznym kształtem. Dzięki temu jest naprawdę uniwersalny. Jednak zwróć też uwagę na to, że możesz go spersonalizować wedle Twojego gustu. W jaki sposób? Otóż oferujemy szereg różnych kolorów do wyboru. W dodatku w ofercie dostępne są różne powłoki – połysk, mat, drewnopodobne oraz alucynk. Bardzo modnym rozwiązaniem jest wybranie sztachety Standard, która została wykonana z metalu, ale później pokryta lakierem o powłoce drewnopodobnej. Takie rozwiązanie sprawi, że ogrodzenie stanie się jeszcze bardziej klimatyczne i estetyczne.