sztacheta Emka

Sztacheta Emka

Sztachety metalowe

Specyfikacja techniczna
Wysokość profilu (mm) 18
Szerokość użytkowa (mm) 115
Maksymalna zalecana długość elementu (mm) 2000
Minimalna długość elementu (mm) 500
Zakończenie zaokrąglone

Kolorystyka
RAL 8017 PS, RAL 8017 PM, RAL 8019 PM, RAL 9005 PM, RAL 7016, RAL 7016 PS, NBW 74, NBW 73, Alucynk Kolorystyki

Przykład przęsła metalowego z wykorzystaniem sztachet metalowych Sigma. Układ jednostronny pionowy z wąskimi odstępami pomiędzy sztachetami. Więcej możliwości konfiguracji w zakładce Przęsła

przęsło ze sztachet metalowych Emka
doskonale zastępują sztachety drewniane, ponieważ są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Nie wymagają corocznej konserwacji, produkowane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej powlekanej obustronnie powłoką poliestrową. Sztachety Emka wyróżnia ciekawy, innowacyjny kształt, którego doskonałe profilowanie zapewnia wyjątkową sztywność. Gwarantuje to odporność na wiatr i inne czynniki mechaniczne. ceramiczną.
Chcesz, żeby ogrodzenie zapewniało Ci maksymalną prywatność? U nas znajdziesz sztachety metalowe, które możesz naprawdę ściśle zamontować. Dzięki temu nikt nie zobaczy tego, jak spędzasz czas na świeżym powietrzu. Jednocześnie zyskasz doskonałą ochronę przed wiatrem. Po prostu ten model jest naprawdę stabilny i sztywny. Oprócz też prawidłowy montaż staje się wyjątkowo prosty. Wystarczy, że przekażesz nam projekt ogrodzenia i dokładne wymiary, a w zamian za to otrzymasz sztachety metalowe, skutecznie zmieniające wygląd terenu wokół budynku.
tło

Powłoki i kolorystyka

NBW 74

Jasny dąb

fakturowany połysk

NBW 73

Ciemny dąb

mat

RAL 8017 PS

Czekoladowy

połysk

RAL 9005 PM

Czarny

mat

RAL 8019 PM

Ciemny brąz

mat

RAL 8017 PM

Czekoladowy

mat

RAL 7016 PM

Antracyt

mat

RAL 7016 PS

Antracyt

połysk

Materiały do pobrania

Instrukcja przechowywania

Instrukcja montażu

Zobacz inne modele

sztachet metalowych

Sztacheta Sigma

Sztacheta Emka

Sztacheta Estetic

Sztacheta Standard

Sztacheta Polo

Sztacheta Astra

tło

Zależy Ci na ogrodzeniu, które będzie wyraziste, charakterne, a przy tym wyjątkowo gustowne? Sztachety Emka zapewnią Ci właśnie taki efekt. Ogromna w tym zasługa szerokości poszczególnych elementów, bo to ona sprawia, że trudno jest odwrócić wzrok od płotu. Szczególnie subtelne i dekoracyjne wykończenie sztachet u góry wyróżnia nasze ogrodzenia. Dodatkowo sztachety mają ciekawy wzór, nadający mu jeszcze więcej oryginalności. Jeśli dodasz do tego dopasowany kolor, a w naszej palecie jest ich naprawdę sporo, to na pewno będziesz zadowolony z otrzymanego efektu. Zdecyduj się na jeden z odcieni szarości, klasyczny brąz bądź wersję drewnopodobną. Poza tym postaw na matowe lub połyskujące wykończenie, a zyskasz stylowe ogrodzenie.

Szukasz skutecznego rozwiązania, które nie zawiedzie Cię nawet w kontakcie z silnym wiatrem i niekorzystną pogodą? W takim razie sztachety Emka są właśnie dla Ciebie! W końcu wyróżniają się nie tylko ciekawym oraz nowoczesnym wyglądem, ale również trwałą konstrukcją. W tym celu wykorzystaliśmy ocynkowaną stal, a dla wzmocnienia efektu materiał pokryliśmy powłoką poliestrową. Taka kombinacja daje doskonały efekt, a przede wszystkim wyjątkowo solidne ogrodzenie. Zwróć również uwagę na sztywność sztachet Emka, ponieważ dodatkowo zabezpiecza to płot przed uszkodzeniami mechanicznymi. Po prostu postaw na jakość i wybierz ten niezastąpiony model!