sztacheta Sigma

Sztacheta Sigma

Sztachety metalowe

Specyfikacja techniczna
Wysokość profilu (mm) 23
Szerokość użytkowa (mm) 118
Maksymalna zalecana długość elementu (mm) 2000
Minimalna długość elementu (mm) 500
Zakończenie proste lub okrągłe

Kolorystyka
RAL 8017 PS, RAL 8017 PM, RAL 8019 PM, RAL 9005 PM, RAL 7016 PM, RAL 7016 PS, NBW 74, NBW 73, Alucynk Kolorystyki

Przykład przęsła metalowego z wykorzystaniem sztachet metalowych Sigma. Układ jednostronny pionowy z wąskimi odstępami pomiędzy sztachetami. Więcej możliwości konfiguracji w zakładce Przęsła

sztachety metalowe montaż pionowy
ponieważ są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Nie wymagają corocznej konserwacji, produkowane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej powlekanej obustronnie powłoką poliestrową. Sztachety Sigma wyróżnia nowoczesny, subtelny kształt, którego doskonałe profilowanie zapewnia wyjątkową sztywność. Gwarantuje to odporność na wiatr i inne czynniki mechaniczne.
Hanbud nagłówek
Drewniane sztachety to już przeszłość! Przyszłość to metalowe ogrodzenia, które są solidne, wyglądają zjawiskowo, a przy tym nie są im straszne żadne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie udostępniliśmy różne rodzaje sztachet, a jedną z opcji jest model Sigma. Przekonaj się, o jego nowoczesnym i stylowym wyglądzie, ale też doceń, że możesz bez dodatkowych kosztów dopasować go tak, aby tworzył spójną całość ze stylem Twojego domu. Doceń też to, że oferowane przez nas sztachety są bardzo łatwe w montażu, więc nie wymagają poświęcenia na ten proces zbyt wiele czasu.
tło

Powłoki i kolorystyka

NBW 74

Jasny dąb

fakturowany połysk

NBW 73

Ciemny dąb

mat

RAL 8017 PS

Czekoladowy

połysk

RAL 9005 PM

Czarny

mat

RAL 8019 PM

Ciemny brąz

mat

RAL 8017 PM

Czekoladowy

mat

RAL 7016 PM

Antracyt

mat

RAL 7016 PS

Antracyt

połysk

Materiały do pobrania

Instrukcja przechowywania

Instrukcja montażu

Zobacz inne modele

sztachet metalowych

Sztacheta Sigma

Sztacheta Emka

Sztacheta Estetic

Sztacheta Standard

Sztacheta Polo

Sztacheta Astra

tło
Jeśli dotąd miałeś bądź też widziałeś jedynie drewniane sztachety, to na pewno spostrzegłeś, że wymagają one ciągłej konserwacji, a i tak szybko się niszczą. Dlatego też znacznie lepszym wyborem są sztachety metalowe. Staraliśmy się zaprojektować je tak, by były naprawdę wytrzymałe i nawet upływ czasu nie miał na nie negatywnego wpływu. I to nam się udało! Dobrym przykładem jest tutaj sztacheta Sigma, która ceniona jest za przemyślany projekt oraz wykonanie, dzięki któremu będzie ona odporna na działania mechaniczne czy też na bardzo silny wiatr. Duże znaczenie ma też sama konstrukcja, która jest bardzo sztywna, a przy tym naprawdę solidna.
Koniecznie zwróć też uwagę na to, że dysponujemy naprawdę szerokim wachlarzem kolorów, w jakich mogą być wykonane sztachety. Wszystko to sprawia, że możesz zdecydować się nawet na kolory, przypominające drewno. Dzięki temu z daleka Twoje ogrodzenia będzie wyglądało, jakby było drewniane, ale nic bardziej mylnego, bo będzie wyróżniało się zdecydowanie większą wytrzymałością. Wśród innych wariantów kolorystycznych jest też alucynk. Jednak to nie wszystko, gdyż oferujemy też wiele najpopularniejszych, ale też najmodniejszych odcieni. Mogą przybrać one wygląd matowy czy pełnego połysku. Razem z nami możesz zaprojektować swoje wymarzone ogrodzenie metalowe, z którego będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat.