sztacheta Estetic

Sztacheta Estetic

Sztachety metalowe

Specyfikacja techniczna
Wysokość profilu (mm) 18
Szerokość użytkowa (mm) 115
Maksymalna zalecana długość elementu (mm) 2000
Minimalna długość elementu (mm) 500
Zakończenie zaokrąglone

Kolorystyka
RAL 8017 PS, RAL 8017 PM, RAL 8019 PM, RAL 9005 PM, RAL 7016, RAL 7016 PS, NBW 73, Alucynk Kolorystyki

Przykład przęsła metalowego z wykorzystaniem sztachet metalowych Sigma. Układ jednostronny pionowy z wąskimi odstępami pomiędzy sztachetami. Więcej możliwości konfiguracji w zakładce Przęsła

to świetne zastępstwo dla sztachet drewnianych, ponieważ są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Nie wymagają corocznej konserwacji, produkowane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej powlekanej obustronnie powłoką poliestrową. Sztachety Estetic wyróżnia nowoczesny, atrakcyjny kształt, którego doskonałe profilowanie zapewnia wyjątkową sztywność. Gwarantuje to odporność na wiatr i inne czynniki mechaniczne.
Przestań martwić się o konserwację czy zużycie swojego ogrodzenia. Postaw na wysoką jakość, która zawsze się opłaca. Kiedy wybierzesz nasze sztachety Estetic, to szybko przekonasz się, że pozwalają Ci one też zaoszczędzić sporo czasu. Skończ z corocznym konserwowaniem ogrodzenia czy też z obawą, że przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych Twoje sztachety ulegną zniszczeniu. Zyskaj uzasadniony komfort psychiczny, kiedy zamówisz u nas najtrwalsze na rynku sztachety metalowe. Bardzo solidne tworzywo i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że zyskasz ogrodzenie na wiele lat. Co wyróżnia sztachety metalowe Hanbud? Sekret tkwi tutaj w tym, że wykorzystano wysokiej jakości stal ocynkowaną, która dla jeszcze lepszych efektów została powlekana obustronnie powłoką poliestrową.
tło

Powłoki i kolorystyka

NBW 73

Ciemny dąb

mat

RAL 8017 PS

Czekoladowy

połysk

RAL 9005 PM

Czarny

mat

RAL 8019 PM

Ciemny brąz

mat

RAL 8017 PM

Czekoladowy

mat

RAL 7016 PM

Antracyt

mat

RAL 7016 PS

Antracyt

połysk

Materiały do pobrania

Instrukcja przechowywania

Instrukcja montażu

Zobacz inne modele

sztachet metalowych

Sztacheta Sigma

Sztacheta Emka

Sztacheta Estetic

Sztacheta Standard

Sztacheta Polo

Sztacheta Astra

tło
Trwałość to nie jedyna zaleta, która wyróżnia nasze sztachety. Koniecznie zwróć uwagę także na ich wygląd. W końcu zdecydowanie jest na co patrzeć i co podziwiać! Nowoczesna i przemyślana konstrukcja sprawia, że możesz z łatwością dopasować je do różnych stylów – tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Kiedy zamontujesz sztachety Estetic, natychmiast docenisz ich unikalny, minimalistyczny i bardzo klimatyczny wygląd. Dlatego właśnie przypadły do gustu tak wielu naszym klientom. Pozwól nam zaprojektować dla Ciebie idealne ogrodzenie, dla którego niestraszne są warunki atmosferyczne czy upływ czasu.
Zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych klientów są dla nas priorytetowe. Właśnie dlatego zapewniamy tak szeroki wybór odcieni sztachet. Z jednej strony możesz dzięki temu dopasować kolor ogrodzenia do domu lub innych elementów dookoła. Zdecyduj, czy sztachety mają mieć pełen połysk, czy może lepszą opcją dla Ciebie będzie mat. Koniecznie zwróć też uwagę na to, że sztachety metalowe Estetic wykonujemy także w kolorach drewnopodobnych. Ciekawą opcją jest także postawienie na alucynk, tj. na zabezpieczenie antykorozyjne, które również ozdobnie zmienia odcień ogrodzenia. Ponadto możesz zamówić u nas sztachety o długości od 15 do 200 cm.