Oferta Sztachety metalowe

O naszych Sztachetach metalowych

Wybierz swój model

Prezentujemy Państwu szeroki wachlarz sześciu wzorów metalowych sztachet, dostępnych w dziewięciu kolorach. To rozwiązanie doskonale zastępuje drewniane sztachety i jest od nich trwalsze. Dodatkowo metalowe sztachety nie wymagają corocznej konserwacji, są łatwiejsze i zdecydowanie tańsze w utrzymaniu. Wykonujemy je z najwyższej jakości stali ocynkowanej, która następnie jest obustronnie powlekana powłoką poliestrową. Produkujemy je na wymiar, według indywidualnego zamówienia klienta. Posiadamy też w sprzedaży wszelkie dodatkowe akcesoria do ich montażu, czyli słupki, profile i wkręty. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnicie sobie Państwo nowoczesne, atrakcyjne i niezwykle trwałe ogrodzenie, które cieszyć będzie przez długie lata.

Sigma

Sztachety metalowe
sztacheta Sigma
sztacheta Sigma

Standard

Sztachety metalowe
sztacheta Standard
sztacheta Standard

Estetic

Sztachety metalowe
sztacheta Estetic
sztacheta Estetic

Emka

Sztachety metalowe
sztacheta Emka
sztacheta Emka

Polo

Sztachety metalowe
sztacheta Polo
sztacheta Polo

Astra

Sztachety metalowe
sztacheta Astra
przesło ze sztachet Astra

Wysokiej klasy sztachety metalowe to wspaniała wizytówka każdego budynku – domu jednorodzinnego, punktu usługowego czy handlowego. Oferowane przez nas modele wyróżniają się oryginalnym stylem, który z łatwością dopasujesz do wyglądu elewacji. Poza tym nasze sztafety metalowe charakteryzują się ogromną solidnością i nie wymagają malowania i konserwacji, dzięki temu będą z powodzeniem służyły Ci przez wiele lat. Po prostu współpraca z nami to inwestycja, a z jej pozytywnych efektów będziesz naprawdę długo korzystać. Jednocześnie zamówisz u nas modele o odpowiedniej szerokości, długości czy wyglądzie. Oprócz tego montaż sztachet metalowych jest bardzo prosty i możesz je połączyć także z innymi materiałami typu kamień czy beton. Przekonaj się o tym, że styl i funkcjonalność takiego ogrodzenia zapewni Ci same korzyści.

Sztacheta Sigma

Sztacheta Emka

Sztacheta Estetic

Sztacheta Standard

Sztacheta Polo

Sztacheta Astra

W naszej ofercie znajdziesz sztachety drewnopodobne, a także nowocześnie wyglądające modele. Po prostu z łatwością dostosujesz ich wygląd do stylu budynku. Dodatkowo zapewniamy Ci sztachety metalowe w różnych wzorach typu Sigma, Estetic, Emka, Standard oraz Astra. Każdy z tych rodzajów wyróżnia się zupełnie innym designem. Jedne są bardziej ozdobne, a inne znowu zachwycają minimalistycznym wyglądem. Pozwala Ci to maksymalnie dopasować je do efektu, jaki chcesz uzyskać, charakteru ogrodzenia, a także do ogólnej aranżacji przestrzeni. Poza tym montaż sztachet metalowych jest niezwykle intuicyjny, a przede wszystkim pozwala na ich dowolne ułożenie – poziome lub pionowe. Dzięki temu płot prezentuje się naprawdę unikalnie. Kolejną zaletą oferowanych przez nas produktów jest ich wytrzymałość i trwałość. Zawsze stawiamy na najlepsze materiały, czyli stal ocynkowaną. To właśnie ona sprawia, że ogrodzenie przez wiele lat nie wymaga konserwacji, a jednocześnie wygląda perfekcyjnie. W końcu zależy nam na tym, abyś otrzymał produkt, który będzie stanowił dobrą inwestycję. Dlatego masz pewność, że sztachety wykonane z metalu, charakteryzujące się nienagannym wyglądem i wieloletnią trwałością.

Marzysz o drewnianym ogrodzeniu, ale boisz się uciążliwej konserwacji? To nic straconego. W końcu zapewniamy Ci sztachety metalowe drewnopodobne, zachwycające wyglądem oraz podobieństwem do drewna. Efekt jest dodatkowo wzmocniony dzięki widocznym słojom. Poza tym zamówisz u nas sztachety imitujące drewno w różnych kolorach. Wśród nich są też naturalne odcienie brązu. Dzięki temu naprawdę trudno jest odróżnić je od prawdziwych desek. Jednak Ty na pewno dostrzeżesz różnicę, ponieważ nasze sztachety są dużo łatwiejsze i tańsze w konserwacji. Po prostu nie musisz dbać o coroczną impregnację, a jednocześnie otrzymasz eleganckie ogrodzenie. Takie rozwiązanie będzie się doskonale komponować zarówno z klasycznymi, jak i bardziej nowoczesnymi budynkami. Zatem skorzystaj z tej uniwersalnej opcji, a przekonasz się, jak dobrze prezentują się sztachety metalowe drewnopodobne.