Oferta Sztachety metalowe

Sztachety metalowe

Wybierz swój model

Prezentujemy Państwu szeroki wachlarz sześciu wzorów metalowych sztachet, dostępnych w dziewięciu kolorach. To rozwiązanie doskonale zastępuje drewniane sztachety i jest od nich trwalsze. Dodatkowo metalowe sztachety nie wymagają corocznej konserwacji, są łatwiejsze i zdecydowanie tańsze w utrzymaniu. Wykonujemy je z najwyższej jakości stali ocynkowanej, która następnie jest obustronnie powlekana powłoką poliestrową. Produkujemy je na wymiar, według indywidualnego zamówienia klienta. Posiadamy też w sprzedaży wszelkie dodatkowe akcesoria do ich montażu, czyli słupki, profile i wkręty. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnicie sobie Państwo nowoczesne, atrakcyjne i niezwykle trwałe ogrodzenie, które cieszyć będzie przez długie lata.

Sigma

Sztachety metalowe
sztacheta Sigma
sztacheta Sigma

Sztacheta metalowa Sigma to jeden z najpopularniejszym modeli sztachet metalowych firmy Hanbud. Sigma znajdzie zastosowanie głównie w klasycznych aranżacjach ogrodzeniowych. Szerokie lamele mają doskonałe właściwości zakrywające. Końcówki sztachet mogą być zaokrąglone lub proste w zależności od naszych preferencji. 

Standard

Sztachety metalowe
sztacheta Standard
sztacheta Standard

Sztacheta metalowa Standard jest to model charakteryzujący się ponadczasową elegancją. Sztachety Standard doskonale wyglądają zarówno w pionie jak i poziomie, końcówki sztachet mogą być zaokrąglone lub proste. Dostępny jest w pełnej gamie kolorystycznej, również w powłokach drewnopodobnych.

Estetic

Sztachety metalowe
sztacheta Estetic
sztacheta Estetic

Sztacheta metalowa Estetic jak sama nazwa wskazuje jest to model charakteryzujący się wysoka estetyką. Pasuje głównie do nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji ogrodzeniowych. Sztachety można zainstalować wyłącznie w pionie, gdyż dostępne są wyłącznie końcówki zaokrąglone. Ale w galerii naszych realizacji możesz znaleźć również model Estetic w układzie poziomym bezprzęsłowym.

Emka

Sztachety metalowe
sztacheta Emka
sztacheta Emka

Sztacheta metalowa Emka to model o wyraźnych przetłoczeniach, ale jednocześnie jest prosta w formie. Dlatego znajdzie zastosowanie w ogrodzeniach tradycyjnych, ale z elementem nowoczesności. Bardzo ładnie wyglądają u układzie pionowym dwustronnym i doskonale zabezpieczą twoja posesję przed czynnikami zewnętrznymi. Dostępne są wyłącznie z końcówkami zaokrąglonymi.

Polo

Sztachety metalowe
sztacheta Polo
sztacheta Polo

Sztacheta metalowa Polo to model dla osób lubiących delikatne i tradycyjne ogrodzenia. Polo ma zaokrąglone brzegi i delikatne przetłoczenia. Wyglądają bardzo naturalnie w każdych warunkach, doskonale komponuje się z kwiatami i zielenią. Jest to też najbardziej ekonomiczny model w ofercie firmy Hanbud. Dostępne są końcówki zarówno zaokrąglone jak i proste.

Astra

Sztachety metalowe
sztacheta Astra
przesło ze sztachet Astra

Sztacheta metalowa Astra to uniwersalny model pasujący do różnych stylów architektonicznych. Jest to najwęższa sztacheta, przez co ogrodzenie wygląda lekko i delikatnie. Ponadczasowy charakter i forma sprawią, że twoje ogrodzenie będzie zawsze na czasie. Możesz zamówić końcówki proste lub zaokrąglone. 

Wysokiej klasy sztachety metalowe to wspaniała wizytówka każdego budynku – domu jednorodzinnego, punktu usługowego czy handlowego. Oferowane przez nas modele wyróżniają się oryginalnym stylem, który z łatwością dopasujesz do wyglądu elewacji. Poza tym nasze sztafety metalowe charakteryzują się ogromną solidnością i nie wymagają malowania i konserwacji, dzięki temu będą z powodzeniem służyły Ci przez wiele lat. Ogrodzenie sztachetowe to inwestycja, a z jej pozytywnych efektów będziesz naprawdę długo korzystać. Jednocześnie zamówisz u nas modele o odpowiedniej szerokości, długości czy wyglądzie. Oprócz tego montaż sztachet metalowych jest bardzo prosty i możesz je połączyć także z innymi materiałami typu kamień czy beton. Przekonaj się o tym, że styl i funkcjonalność takiego ogrodzenia zapewni Ci same korzyści.

Sztacheta Sigma

Sztacheta Emka

Sztacheta Estetic

Sztacheta Standard

Sztacheta Polo

Sztacheta Astra

W naszej ofercie znajdziesz sztachety drewnopodobne, a także nowocześnie wyglądające modele. Po prostu z łatwością dostosujesz ich wygląd do stylu budynku. Dodatkowo zapewniamy Ci sztachety metalowe w różnych wzorach typu Sigma, Estetic, Emka, Standard oraz Astra. Każdy z tych rodzajów wyróżnia się zupełnie innym designem. Jedne są bardziej ozdobne, a inne znowu zachwycają minimalistycznym wyglądem. Pozwala Ci to maksymalnie dopasować je do efektu, jaki chcesz uzyskać, charakteru ogrodzenia, a także do ogólnej aranżacji przestrzeni. Poza tym montaż sztachet metalowych jest niezwykle intuicyjny, a przede wszystkim pozwala na ich dowolne ułożenie – poziome lub pionowe. Dzięki temu płot prezentuje się naprawdę unikalnie. Kolejną zaletą oferowanych przez nas produktów jest ich wytrzymałość i trwałość. Zawsze stawiamy na najlepsze materiały, czyli stal ocynkowaną. To właśnie ona sprawia, że ogrodzenie przez wiele lat nie wymaga konserwacji, a jednocześnie wygląda perfekcyjnie. W końcu zależy nam na tym, abyś otrzymał produkt, który będzie stanowił dobrą inwestycję. Dlatego masz pewność, że sztachety wykonane z metalu, charakteryzujące się nienagannym wyglądem i wieloletnią trwałością.
sztacheta_polo_pion

Marzysz o drewnianym ogrodzeniu, ale boisz się uciążliwej konserwacji? To nic straconego. W końcu zapewniamy Ci sztachety metalowe drewnopodobne, zachwycające wyglądem oraz podobieństwem do drewna. Efekt jest dodatkowo wzmocniony dzięki widocznym słojom. Poza tym zamówisz u nas sztachety imitujące drewno w różnych kolorach. Wśród nich są też naturalne odcienie brązu. Dzięki temu naprawdę trudno jest odróżnić je od prawdziwych desek. Jednak Ty na pewno dostrzeżesz różnicę, ponieważ nasze sztachety są dużo łatwiejsze i tańsze w konserwacji. Po prostu nie musisz dbać o coroczną impregnację, a jednocześnie otrzymasz eleganckie ogrodzenie. Takie rozwiązanie będzie się doskonale komponować zarówno z klasycznymi, jak i bardziej nowoczesnymi budynkami. Zatem skorzystaj z tej uniwersalnej opcji, a przekonasz się, jak dobrze prezentują się sztachety metalowe drewnopodobne.

sztachety_sigma_poziom

Ogrodzenia sztachetowe mają wiele zalet, często niedostępnych dla innych rodzajów ogrodzeń. Dzięki możliwości montażu dwustronnego, możesz całkowicie zasłonić swoją posesję od wzroku przechodniów czy sąsiadów. Ale to nie wszystko. Takie ogrodzenie ochroni się od hałasu, kurzu i wiatru. Więc jeśli mieszkach przy ruchliwej drodze lub drodze gruntowej, sztachety mogą okazać się doskonałym wyborem. 

Sztachety metalowe to też oszczędność w twoim budżecie. Tego typu ogrodzenia są nawet trzykrotnie tańsze od tradycyjnych ogrodzeń spawanych. Dodatkowo nie trzeba ich też okresowo malować, więc oszczędzasz na eksploatacji. Ale to nie wszystko. Sztachety metalowe są łatwe w montażu i nie wymagają specjalistycznej wiedzy. Dzięki temu zapłacisz mniej za montaż, lub możesz nawet skręcić ogrodzenie samodzielnie. Instrukcję montażu i poradniki znajdziesz tutaj: https://hanbud-ogrodzenia.pl/poradnik-sztachety-metalowe/

Płot ze sztachet metalowych to też estetyka i nowoczesność. Tego typu ogrodzenia wyglądają lekko i pasują zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych aranżacji architektonicznych. Dodatkowo możesz zamontować sztachety w pionie lub poziomie. Dostępne są też przęsła ogrodzeniowe dwustronne i łukowe. Możesz zamówić dowolny wymiar przęseł. Sztachety pasują nie tylko do słupków metalowych, ale też betonowych, murowanych czy gabionów. Dzięki czemu nic cię nie ogranicza i możesz stworzyć ogrodzenie tak, jak chcesz.

sztachety_estetic_pion

Poszukaj inspiracji i już teraz zobacz galerię realizacji ogrodzeń ze sztachet metalowych: https://hanbud-ogrodzenia.pl/sztachety-metalowe-hanbud-realizacje/