sztacheta Polo

Sztacheta Polo

Sztachety metalowe

Specyfikacja techniczna
Wysokość profilu (mm) 16
Szerokość użytkowa (mm) 110
Maksymalna zalecana długość elementu (mm) 3000
Minimalna długość elementu (mm) 500
Zakończenie proste lub okrągłe

Kolorystyka
RAL 8017 PS, RAL 8017 PM, RAL 7016 PM, RAL 7016 PS, 8019 PM, NBW 73 Kolorystyki

Przykład przęsła metalowego z wykorzystaniem sztachet metalowych Sigma. Układ jednostronny pionowy z wąskimi odstępami pomiędzy sztachetami. Więcej możliwości konfiguracji w zakładce Przęsła

przęsło ze sztachetami pionowymi
Nowoczesny kształt oraz opływowa linia produktu sprawiły, że niemal od razu zyskał on uznanie klientów. Polo, podobnie jak pozostałe modele sztachet, nadaje się do montażu pionowego, poziomego oraz dwustronnego.
Zapewniamy Ci nowocześnie wyglądające i bardzo funkcjonalne sztachety Polo, które zostały stworzone z myślą o trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu masz pewność, że silny wiatr, deszcz, słońce czy śnieg na pewno nie wpłyną negatywnie na ich trwałość bądź wygląd. Wtedy bez względu na pogodę dalej będziesz cieszyć się perfekcyjnym ogrodzeniem, ale też zyskasz wspaniałą wizytówkę domu, punktu usługowego czy handlowego. Zwróć także uwagę na trwałość materiału, bo ona jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo domowników. Po prostu sztachety Polo są tworzone z myślą o spełnieniu Twoich wymagań, dlatego są tak trwałe i efektowne.
tło

Powłoki i kolorystyka

NBW 73

Ciemny dąb

mat

RAL 8017 PS

Czekoladowy

połysk

RAL 8017 PM

Czekoladowy

mat

RAL 7016 PM

Antracyt

mat

RAL 7016 PS

Antracyt

połysk

RAL 8019 PM

Ciemny brąz

mat

Materiały do pobrania

Instrukcja przechowywania

Instrukcja montażu

Zobacz inne modele

sztachet metalowych

Sztacheta Sigma

Sztacheta Emka

Sztacheta Estetic

Sztacheta Standard

Sztacheta Polo

Sztacheta Astra

tło
Subtelne, opływowe, a przy tym jakże nowoczesne – właśnie to sprawia, że oferowane przez nas sztachety są tak popularne i modne. Szczególnie uzyskasz taki efekt, gdy zdecydujesz się na model Polo. Tym bardziej że ten zachwycający wariant jest dostępny w wielu kolorach. Postaw na wersję drewnopodobną bądź na różne odcienie szarości i brązu. Wtedy z łatwością dopasujesz je do nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych lub skandynawskich budynków. Jednocześnie zyskasz efekt, na którym Ci zależy, co jest możliwe szczególnie dzięki ogromnej uniwersalności sztachet Polo. Warto pamiętać, że sztachety metalowe Hanbud możesz układać pionowo, poziomo i dwustronnie.
Ogromna wytrzymałość – właśnie to sprawia, że możemy zaoferować Ci trwałe produkty, które pozostaną w doskonałym stanie przez wiele lat. Produkowane przez nas sztachety metalowe wyróżniają się nie tylko oryginalnym wyglądem, ale również trwałością. Wielka jest w tym zasługa wykorzystanego materiału, czyli ocynkowanej stali. Tym bardziej, że dodatkowo została wzmocniona warstwą ochronną. To właśnie ona pozwoli Ci zapomnieć o regularnej konserwacji. Dzięki temu sztachety Polo są tak tanie i wygodne w użytkowaniu. Zwróć uwagę na to, że model Polo ma lekko zaokrąglone krańce. Gdy dodasz do tego jeszcze elegancki, nowoczesny oraz naprawdę unikatowy design, to wiesz, że otrzymasz wspaniałą wizytówkę swojego domu. Zatem koniecznie skorzystaj z tego rozwiązania!