Kontakt

Hanbud

Siedziba firmy w Bielsku Podlaskim

ul. Brańska 153,

17-100 Bielsk Podlaski
Tel.: 85 730 94 08
Tel.: 85 730 93 68
Tel.: 607 35 77 35
email: biuro@hanbud-dachy.pl
NIP: 543 218 82 43
KRS: 0000827025

 

 

Siedziba firmy w Białymstoku

Kuriany 114 (przedłużenie Zabłudowskiej)

15-588 Kuriany
Tel.: 605 431 444
email: bialystok@hanbud-dachy.pl

 

Dystrybutorzy regionalni

Cichowska Marianna F.H.U. “ARTDACH”

12-100 Szczytno, Wielbarska 6
tel.: 509-489-332
email: artdach.szczytno@wp.pl  

 Zakład Betoniarski ,,Betto”

91-218 Łódź ul. Traktorowa 198
tel.: 668-385-367
email: biuro@betto.pl

CENTRUM TANIEJ BLACHY

95-070 Łobodź 17
tel.: 881-200-203
email: kontakt@najtanszeblachy.pl

Profit S.C. Krzysztof Kowalczyk Wojciech Kur

11-300 Biskupiec, ul. Chrobrego 27/29
tel.: 605-931-445
email: centrum.dachowe@wp.pl

Protynk Usługi Tynkarskie Piotr Mościcki

07-230 Dębniki, ul. Pałacowa 13
tel.: 516-436-663
email: piotr.moscicki@o2.pl

Skala Piotr Starz

25-560 Kielce, ul. Zagańska 119
tel.: 510-875-052
email: skala.ck@gmail.com

Wierzchowska Ewelina “Majster Dach”

51-560 Międzyrzec Podlaski, ul. Lecha Kaczyńskiego 4
tel.: 783-900-511
email: biuro@majsterdach.pl

Lithops Karol Kuhn

86-120 Pruszcz, Zbrachlin 34
tel.: 602-326-239
email: lithopsdachy@onet.pl

GOLDEN Spółka Jawna Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz

82-200 Malbork, ul. Aleja Wojska Polskiego 90A
tel.: 552-730-113
email: zakupy@golden.pl

Firma Handlowa Wema Franciszek Szymkowicz

56-500 Syców, ul. Matejki 28/22
tel.: 516-104-302
email: biuro@wyrobyhutnicze-wema.pl

WROTA Agnieszka Dobrzyńska

15-111 Białystok, Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 41c,lok.5
tel.: 502-607-647
email: adwrota@gmail.com

Zakład Usługowo Handlowy “Krab” Witold Mirowski

42-233 Wola Kiedrzyńska, ul. Mykanowska 81
tel.:  603 047 054
email: krab.mirowski@onet.eu

F.H.U.P. Euro-Profil 2 Tomasz Zakrzewski

64-000 Kościan, ul. Długa 1A
tel.: 730-077-090, 500-265-513
email: biuro@europrofil.com.pl

P.H.U. ” DER – PARK” JACH

93-492 Łódź, ul. Prądzyńskiego 22
tel.: 602307842
email: derpark@wp.pl

 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe “CARECO” Ryszard Człapa

75-122 Koszalin, ul. Szczecińska 35
tel.: 501-747-864, 508-297-762
email: biuro@careco.com.pl

Ramamet

95-200 Piątkowisko, ul. Stadionowa 19
tel.: 534 402 402
email: ramamet@op.pl

Opiekunowie regionalni

POLSKA PÓŁNOCNO – WSCHODNIA

Robert Witkowski
Tel.: + 48 609 278 444
email: r.witkowski@hanbud-dachy.pl

 

POLSKA PÓŁNOCNO – ZACHODNIA

Jarosław Aleksiejew
Tel.: +48 605 523 444,
email: j.aleksiejew@hanbud-dachy.pl

 

POLSKA POŁUDNIOWA (CZĘŚĆ WSCHODNIA)

Małgorzata Krawczyk
Tel.: + 48 607 092 444,
email: m.krawczyk@hanbud-dachy.pl

 

POLSKA POŁUDNIOWA (CZĘŚĆ ŚRODKOWA)

Daniel Nowak
Tel.: + 48 695 338 444,
email: d.nowak@hanbud-dachy.pl

 

LITWA, ŁOTWA, ESTONIA

Kazimierz Balita
Tel.: + 48 667 225 444,
email: k.balita@hanbud-dachy.pl